SEVGİ SAYGI VE PAYLAŞIMIN YEPYENİ ADRESİNE HOŞGELDİNİZ...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

selam

5 posters

selam Empty selam

Mesaj tarafından kamikaze Çarş. Kas. 15, 2006 9:15 am

bu kızlar niye böyle anlamadım gitti kardeşim bu nedir yafu adamı hasta ediyorlar sen onları tanımak gerekir diyorsun ama dünyaca ünlü bir filozof "ben tüm kadınları değil daha kendi karımı bile anlayamadım" demiş. sence bu acaiiiip varlıklarrı anlamak için ne yapmak gerekir......?bir defa bunlar birlik kurmuşlar.arkadaşımın bir tanesi 10 tane kıza teklif edeceğim hiç biri kabul etmezse intihar edeceğim diyordu. geçen gün gördüm 9. yu tavlamaya çalışıyordu Laughing Evil or Very Mad Evil or Very Mad .Allah muhafaza adam şitreşe girip tüm kadnlara savaş açabilir ya da gerçekten intihar edebilir. bu konuda yorumun ne..........? Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

kamikaze

selam Empty SELAM dostum

Mesaj tarafından SAHIN Çarş. Kas. 15, 2006 9:25 am

:heart: Evet birçok filozof insanları tanımamın zor oldugunu fakat imkansız olmadıgını söylemiştir bende diyorum insanları tanımak çok zordur hele bu tanımak istediginiz şahış kadınsa işte ozaman daha zor oluyor!
Arkadaşlar biliyorum imkansız gibi geliyor ama evet kadınları tanımak imkansız degil!Neden kadınları tanımamız gerekiyor?Çünkü bu sayede ne isteyip ne istemedigini biliyoruz ve ozaman işimiz kolaylaşıyor tabiki!
arkadaşının adına üzüldüm 10 uncu hakkını kullanmadan bana gelsin ona yardım ederim:)

selametle arkadaşlar sizden istegim tanımak istedigniz kadını(veya profilini çıkarmak istedigniz) bana ayrıntılı olarak anlatın bende size ne gerekiyorsa söyliyim

selametle
SAHIN
SAHIN
ADMİN PERSON
ADMİN PERSON

selam Empty SELAM

Mesaj tarafından -----xXx----- Çarş. Kas. 15, 2006 8:28 pm

Bİ BAYAN DENİLİNCE İLK ÖNCE AKLIMA ZOR Bİ BUZ PARÇASI GELİR
AMA ELBET BİRGÜN GÜNEŞ DOGACAK VE O BUZ ERİYECEKTİR
ONUN İÇİN ELDE EDİLMEYECEK BAYAN YOKTUR
AMA DOGRU ZAMANDA DOGRU YERDE VE DOGRU KELİMELERLE YAKALAMAK LAZIM O ANI YOKSA TEKRAR O GÜNEŞ ÇEKİLİR VE ERİMİŞ BUZ PARÇAMIZ ESKİ HALİNE DÖNECEKTİR...
gül
-----xXx-----
-----xXx-----
ADMİN
ADMİN

selam Empty Geri: selam

Mesaj tarafından Kenshin Perş. Kas. 16, 2006 2:35 am

-----xXx----- demiş ki:Bİ BAYAN DENİLİNCE İLK ÖNCE AKLIMA ZOR Bİ BUZ PARÇASI GELİR
AMA ELBET BİRGÜN GÜNEŞ DOGACAK VE O BUZ ERİYECEKTİR
ONUN İÇİN ELDE EDİLMEYECEK BAYAN YOKTUR
AMA DOGRU ZAMANDA DOGRU YERDE VE DOGRU KELİMELERLE YAKALAMAK LAZIM O ANI YOKSA TEKRAR O GÜNEŞ ÇEKİLİR VE ERİMİŞ BUZ PARÇAMIZ ESKİ HALİNE DÖNECEKTİR...
gül

Evet sana katılıyorum.Çok doğru demişsin gerçekten Very Happy
Kenshin
Kenshin
ADMİN
ADMİN

http://www.licelim.tr.cx

selam Empty Geri: selam

Mesaj tarafından rebelface Paz Kas. 19, 2006 4:18 pm

ewet bencede ---xXx--- kardeş çok doğru sölemiş ona kesinlikle katılıorumm.doğru yerde doğru zamanda doğru insan...

rebelface

- Similar topics