SEVGİ SAYGI VE PAYLAŞIMIN YEPYENİ ADRESİNE HOŞGELDİNİZ...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ümit Karan 3 yıl daha G.Saray'da

Ümit Karan 3 yıl daha G.Saray'da Empty Ümit Karan 3 yıl daha G.Saray'da

Mesaj tarafından Kenshin Ptsi Kas. 20, 2006 7:07 am

Ümit Karan 3 yıl daha G.Saray'da DA14F94899445B4DA985349Fb
Ümit Karan 3 yıl daha G.Saray'da 1_pix_beyaz

Ümit Karan 3 yıl daha G.Saray'da 1_pix_beyaz

Ümit Karan 3 yıl daha G.Saray'da

Yıldız oyuncu Çok düşündüm, G.Saray sevgim ağır bastı ve kalmaya karar verdim" dedi

İlk imza

Yıldız oyuncu "Çok düşündüm, G.Saray sevgim ağır bastı ve kalmaya karar verdim" dedi.

3 yıl daha Aslan
Galatasaray, sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan oyuncular arasında ilk imzayı Ümit Karan'a attırdı. Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin'in katılımıyla düzenlenen törende Ümit Karan, kendisini 3 yıllığına sarı-kırmızılı renklere bağlayan sözleşmeye imza attı.

Çok mutluyuz
Sezgin, Ümit ile her
konuda anlaşmaya vardıklarını ifade ederek, kendisinin Galatasaray'da devam edecek olmasına sevindiklerini söyledi. Yıldız oyuncu ise "Bu kararı alırken çok düşündüm. Galatasaray'dan ayrılamayacağıma karar verdim. Umarım hayırlısı olur'' dedi.

800 bine alacak
Galatasaray sevgisinin, her zaman içinde olduğunu vurgulayan tecrübeli futbolcu, "Galatasaray'da yapacak daha çok işim var. Hep birlikte büyük işlere imza atacağız'' diye konuştu. 3 yıllık imzayı atan Ümit'in yıllık 800 bin euro, maç başına ise 15 bin euro alacağı öğrenildi.
Kenshin
Kenshin
ADMİN
ADMİN

http://www.licelim.tr.cx

- Similar topics